Kolay Kullanım

Havan, son derece kullanışlı, basit ve pratik bir yazılımdır. Dakikalar içinde kullanıma başlanabilir. pratikliği artırmak adına bütün ince detaylar düşünülmüştür.

  Analitik Raporlama

Bir yazılımda, fark yaratacak en önemli kısım raporlamadır. Raporlama fonksiyonları ne kadar güçlü ise ihtiyaçları karşılama oranı o derece yüksektir. Raporlar kullanıcının anlayabileceği kadar sade, istenildiğinde toplam, istenildiğinde detay bilgiye ulaşabilecek yapıda, kullanıcının rahatlıkla raporlarda gezebileceği kadar esnek ve kolay yapı üzerine kurulmuştur olmalıdır.

 Güvenli Erişim

Havan ,kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak günlük işlemler yapılabileceği gibi, satışı yapan kullanıcı değişiminde veya her satışı kayıt ettiğinizde şifre koruması ile işlemlerinizi kayıt edilmesini sağlayarak işlemler kolayca takip edilebilmektedir. Tüm kullanıcılar birbirinden farklı kullanıcı ismi ve şifre ile çalışmaktatır.

 Esneklik

Havan, tamamiyle kendi arge ortamımızda geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarafından kullanılacak faydalı istekleri hemen uygulanabilir hale getirebileceğimiz gibi, eczaneye özel isteklerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde geliştirme gücüne sahibiz.

 Her Yerden Erişim

Havan, internet olan her yerde kullanılmaktadır. Sanki eczanenizde imiş gibi internet hızına bağlı olarak internet olan herhangi bir yerden eczaneye bağlanarak yapılan tüm işleri görebilirsiniz.

 Arama

Havan, baştan itibaren kolay filitrelenebilen ve bulunduğu bölümde bilgiler içerisinde kolay arama yapmak, bilgiye kolay ulaşmak üzerine hazırlanmıştır. Özellikle raporlar bu yapı sayesinde çok esnektir, bir rapor içerisinde bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Etkin Filtreleme

Alfabetik listeleme kontrolü ile kayıtlar arasında istenilen kayda çok çabuk bir şekilde ulaşılabilmektedir. Süzme alanları sayesinde filitreleme en yüksek seviyede gerçekleşir.

 Kolay Yetkilendirme

Havan, 4 kateogoride hazırlanmış yetkilendirme sayesinde kullanıcılarınıza çok kolay bir şekilde yetki ataması yapabilir, görme-silme-düzeltme gibi işlemleri yetkiye bağlayabilirsiniz.

Log Takibi

Havan, en gelişmiş loglama sistemine sahiptir, kullanıcı-bilgisayar-işlem bazında kayıt,silme ve düzeltmelerin tümü kontrolünüz altındadır

 Kolay Çıktı Alımı

Tüm listelerin çıktısı Excel,Pdf,Word, Html olarak alınabilmektedir.İstenirse çıktı üzerindeyken mail programından bağımsız olarak mail atabilirsiniz.

 Excelden Veri Alma

Havan içerisinde bulunan araçlar menüsünden Ürün ve Müşteri bilgilerinin olduğu excel dosyalarını programa hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

 Yedekleme

Yedekleme ilk defa bir eczane programında bu kadar önemli olmuştur, Mevcut Bilgisayara 2. bir harici ortama aynı anda , istediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak alınabilmektedir.

 Toplu Karekod İşlemleri

Txt dosyası üzerinden veya Kopyala-Yapıştır şeklinde karekod alabilir, gönderebilirsiniz

 Özel web browser

Medula ve Ecp sayfalarına şifre vs girmeden otomatik olarak giriş yapabilirsiniz.