HavanSOFT,

1989’dan beri eczane yazılım ve donanım sektörü içerisinde bulunan, ticari faaliyetleri süresince kendini ispat etmiş, güvenilir ve uzman ELEKTROBYTE BİLGİSAYAR yönetimi tarafından üretilmektedir. HavanSOFT eczacılık sektöründeki farklı ölçeklerdeki eczanelerin verimli performans, doğru ve zamanında karar, yüksek karlılık, öne çıkaran rekabet gücü, istikrarlı büyüme, sağlam ve yenilikçi iş yönetimi beklentilerini ve hedeflerini karşılayan çözüm ve uygulamalar geliştirmeyi 2012’den bu yana temel ilkesi edinmiştir.

Kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkan Elektrobyte, 20+ yıllık tecrübesini müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer almaktadır.

Kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir eczanedeki tüm işlemlerin raporlanabilir doğru veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler üreterek eczanelerin doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimsemiştir. Gelecekte de bu misyonunu kaybetmeyecek, her geçen gün daha da iyi çözümlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam edecektir.

Kendi ürettiği, geliştirmeye açık, esnek çözümlerini, yenilikçi ve sorumlu bakış açısıyla sürekli güncelleyerek, değişen iş koşulları, ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine uygun hale getiren HavanSOFT, müşterilerine özel ihtiyaçları karşılayan özel çözümler de geliştiriyor. Mevcut çözümlerine eklediği bu özel çözümleriyle sürekli yenilenen ve gelişen bir çözüm portföyü sunuyor. Kullanımı kolay çözümleriyle eczanedeki kullanıcıların sistemleri benimsemesini ve verimli kullanmasını hızlandırarak, yatırımın geri dönüş süresinin kısaltılmasına katkı sağlıyor.

Sunduğu kapsamlı hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanıp, doğru ve zamanında kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Müşterileri için tasarladığı, geliştirdiği ve kurduğu sistemlerle eczanelerin asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede hizmette öne çıkmalarına olanak tanıyor.

Misyonumuz, Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü yazılım ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin,sonraki işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamak ve bulunduğumuz sektörün lideri olup, sektörün takip edileni olmaktır.

Vizyonumuz, Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen teknoloji üreten, çözüm odaklı, müşterisine karşı sorumlu, sürekli olarak geleceği hedefleyen, güvenilir ve akla gelen ilk yazılım markası yapmaktır.

Marka Sahibi : Havan Eczane Yazılımı © ve HavanSOFT © markaların tüm hakları Elektrobyte Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti‘ ne aittir.

Havan Eczane Otomasyonu, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanun maddeleri gereği koruma altındadır. Üreticinin yazılı izni olmadan program ve site içerik bilgilerinin kullanılması yasal suç teşkil etmektedir.