Hakkımızda

Amacımız, Misyon ve Vizyonumuz

Aklımız fikrimiz daha iyisi ve kolayı, işimiz gücümüz yazılım ve üretim.

HavanSoft, 1989 dan beri eczane yazılım ve donanım sektörü içerisinde bulunan, ticari faaliyetleri süresince kendini ispat etmiş, güvenilir ve uzman ELEKTROBYTE BİLGİSAYAR kadrosu tarafından, sektörel tecrübe ve birikimlerini zengin ve benzersiz işlevsellikte ki yüksek teknoloji çözümlerini kullanarak mevcut çözümlerin üstünde bir yazılım ile gelişim içerisinde olan eczacılık sektörüne katma değerli yazılım ve destek hizmetleri vermek için 2012 Mayısında kurulmuştur. Geldiğimiz noktada hedeflerimizi, bize güvenen dost eczacılarımızın da desteği ile geçmiş bulunuyoruz. Sektörün lokomotifi olarak değişmeye ve gelişen eczanelerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz, Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü yazılım ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin,sonraki işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamak ve bulunduğumuz sektörün lideri olup, sektörün takip edileni olmaktır.

Vizyonumuz, Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen teknoloji üreten, çözüm odaklı, müşterisine karşı sorumlu, sürekli olarak geleceği hedefleyen, güvenilir ve akla gelen ilk yazılım markası yapmaktır.

Marka Sahibi : Havan Eczane Yazılımı © ve HavanSOFT © markaların tüm hakları Elektrobyte Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti‘ ne aittir.
Gizlilik Sözleşmesi : Sektörde sadece Havan’ ın uygulaması olan Eczane-Yazılım veri güvenlik sözleşmesi ile verileriniz güvende. SÖZLEŞME ÖRNEĞİ

Havan Eczane Otomasyonu, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanun maddeleri gereği koruma altındadır. Üreticinin yazılı izni olmadan program ve site içerik bilgilerinin kullanılması yasal suç teşkil etmektedir.